Infinnity

NASZ KONSULTANT
517 494 945
Bez kategorii

Perły — hit czy kit?

Perły to biżuteria, którą możemy kojarzyć przede wszystkim ze stylizacji naszych babć. W ostatnim czasie jednak taki dodatek do ubioru przeżywa swoją drugą młodość. Taki zabieg jest spopularyzowany przez młodych ludzi. Jednak czy jest to coś oryginalnego i stylowego, czy mamy do czynienia z niegustowną opcją?

Stary styl wraca do łask mody

W ostatnich latach moda zmienia się, jednak nie powiedzielibyśmy, że idzie do przodu z duchem czasu. Prędzej skłonilibyśmy się do stwierdzenia, że cofa się ona do przeszłości. Wszystko to w poszukiwaniu nowych rozwiązań stylizacyjnych. W rezultacie nowy styl łączy się z zapożyczeniem z poprzednich lat, tworząc coś innego.

Dobrym przykładem tego typu zabiegu jest, chociażby pojawienie się w progach mody ponownie gorsetów. Nie mamy tu na myśli modę gotycką, a codzienny ubiór wielu kobiet. Gorsety zaczęły być ponownie mile widziane zwłaszcza w formie teraźniejszych topów. Takie niezaprzeczalnie połączenie wywołało furorę na całym świecie.

Oczywiście, podobne powroty pojawiły się w sferze makijażowej, ale i biżuteryjnej. Otóż coraz więcej osób na ulicach pojawia się z zawieszonymi na szyi perłami. Co ciekawe, nie mamy tu na myśli starszych pań, a młodych ludzi. Warto wspomnieć, że w tym właśnie gronie znajdują się zarówno kobiety, jak również mężczyźni.

Perły — piękno czy brzydota?

Wielu z was pewnie już zauważyło modę pojawiającą się na ulicach. Jednak warto wspomnieć, że już kilka lat temu mieliśmy do czynienia z wprowadzeniem do mody pereł. Wszystko za sprawą bohaterki kultowego serialu „Plotkara”, Blair Waldorf. To właśnie uwielbiana postać nosiła je do swoich najlepszych serialowych stylizacji.

Postać wykreowana była bowiem jedną z ulubionych bohaterek widzów z całego świata. To natomiast sprawiło, że dużo osób pragnęło ją naśladować, co dosyć często zdarza się przez popularne produkcje. Po latach znów pragniemy powrotu, takiego, jaki wystąpił, chociażby w przypadku spodni dzwonów, które podbiły świat.

Według nas perły są stylowym i oryginalnym rozwiązaniem. Co więcej, uważamy, że w zupełności przełamują utarte schematy, co jest trudnym zadaniem w dzisiejszych czasach. Moda na perły stała się powodem do wyrażania siebie, zwłaszcza mężczyzn, którzy przestają przypisywać biżuterii i ubraniom męskości i kobiecości.

Perły, czyli moda dla każdego

Perły niezaprzeczalnie przypominają nam wszystkim, że moda jest dla każdego, niezależnie od płci. To dzięki nim możemy śmiało mówić o rozwoju biżuterii męskiej, która staje się coraz bogatsza w nowe rozwiązania. Polecamy wybierać biżuteryjne trendy, takie jak perły, gdyż w tym momencie są ostatnim krzykiem mody.

ZOBACZ TAKŻE:
Co to jest czarne złoto?
Jak zadbać o biżuterię latem?
Jak Zmierzyć Palec Wybranki Na Pierścionek Zaręczynowy?