Naszyjniki Znak Zodiaku — coś dla fanów astrologii!

W ostatnim czasie bardzo popularne na nowo stały się znaki zodiaku. Okazuje się bowiem, że nie ma się jednego, a jest ich aż trzy. Moda sprawiła, że wiele osób zaczęło interesować się swoimi znakami zodiaku w księżycu i ascendencie. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy stworzyć piękną biżuterię, która podkreśli urodę i zaprezentuje się zjawiskowo. Oczywiście, dołożyliśmy wszelkich starań, aby naszyjniki znak zodiaku posiadały adekwatne do tematyki dodatki. Warto nadmienić, że omawiana przez nas biżuteria jest ze srebra rodowanego, a to sprawia, że z czasem nie będzie ono ciemnieć.

Czym charakteryzują się nasze naszyjniki? Posiadają one zawieszkę z wytłoczonym symbolem konkretnego znaku zodiaku. Jest on bardzo wyraźny, a długość łańcuszka jest regulowana, abyś był w stanie dopasować go do swoich potrzeb. Poza zawieszką na łańcuszku znajduje się kamień zodiakalny. Każdy znak zodiaku ma swojego reprezentanta wśród kamieni szlachetnych. Wszystko to razem skutkuje istnieniem pięknej biżuterii, która może być dopełnieniem stroju wieczorowego, ale i codziennej stylizacji.

Zodiakalna biżuteria dopełnieniem stylizacji

Warto pamiętać, że naszyjniki znak zodiaku są również idealną opcją na prezent. Etui, w którym znajduje się biżuteria, można wybrać spośród dwóch opcji. Blaszka, która się na nim znajduje, może być stworzona ze złota szczotkowanego lub srebra szczotkowanego. Co więcej, na oryginalnym pudełku znajduje się grawer opisujący dany znak zodiaku, jednak ty możesz zmienić go na swój własny pomysł. Wszystko jest w cenie naszyjnika, więc nie musisz się obawiać żadnej dopłaty. Jest to świetna możliwość na spersonalizowanie podarunku.

Jeśli jesteś zodiakalnymi bliźniętami, to z pewnością powinieneś mieć w swojej kolekcji biżuterii Naszyjnik znak zodiaku Bliźnięta. Kamienieniem szlachetnym, który jest dodatkiem do łańcuszka, jest w tym przypadku zielony Chalcedon. Podkreśli on kolor oczu i będzie uroczym dodatkiem do codziennych stylizacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4