Breloki z grawerem zdjęcia

Wielu z nas każdego dnia mierzy się z odległością dzielącą od swoich bliskich. Praca za granicą, czy też częste wyjazdy i delegacje sprawią, że brakuje nam wielu osób. Każdego dnia podczas rozłąki następują rozmyślania o tym, że chciałoby się mieć ich zawsze przy sobie. Postanowiliśmy poniekąd ułatwić tę sprawę. Aby otworzyć dom, czy samochód potrzebujemy oczywiście odpowiednich kluczy. Mamy je zawsze przy sobie, gdyż są nam potrzebne, żeby się przemieszczać, czy wejść do mieszkania. Dlatego też stworzyliśmy breloki z grawerem zdjęcia, abyście mogli mieć bliskich zawsze przy sobie.

Czym cechują się nasze breloki? Posiadają one miejsce na wygrawerowanie ważnej dla was fotografii. Może być to zdjęcie z waszą drugą połówką, dzieckiem, czy pieskiem. Wszystko to zależy od waszych preferencji. Warto nadmienić, że grawer jest w cenie breloków, dlatego nie musicie się martwić o dodatkowe opłaty. Brelok posiada na przedniej stronie miejsce na zdjęcie, zaś na odwrocie przestrzeń na umieszczenie grawerunku. Możecie, więc dodać grafikę oraz napis.

Najbliżsi zawsze przy was

Nie wspomnieliśmy o fakcie, że breloki ze zdjęciem i grawerem posiadają do kompletu etui. Można, dobrać do niego srebrną lub złotą blaszkę, na której znajdzie się personalizowany grawer. Co ważne, breloki w naszej ofercie posiadają ciekawe wyżłobienia w różnych kształtach. Przykładowo, breloczek z sercem, to idealna propozycja dla tych, którzy chcą na nim umieścić zdjęcie swojej ukochanej osoby. Grawerunek może na przykład być waszym wspólnym cytatem, abyście nigdy o sobie nie zapominali.

Dodatkiem, który może być świetnym rozwiązaniem, jeśli breloczek jest podarunkiem, jest etui. Można wybrać je w wersji srebrnej lub złotej. Jest to idealna możliwość na urozmaicenie podarunku i zagwarantowanie nieco mocniejszego materiału pudełka. Efekt wizualny jest też elegantszy od tego normalnego etui. Sami podejmijcie decyzję i cieszcie się udanym prezentem dla siebie lub swoich najbliższych.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3