Idealny prezent dla zakochanych

Rocznice związku, walentynki, czy urodziny ukochanej osoby bywają kłopotliwe, zwłaszcza kiedy chodzi o przygotowanie prezentów. Wiele wspólnie spędzonych lat, czy też brak wiedzy na temat tego, co właściwie można, sprezentować sprawiają, że wybieramy coś na ostatnią chwilę. Czasami jednak warto zdecydować się na coś, co będzie miało bardziej symboliczne znaczenie i przypomni drugiej połówce o wspólnie spędzonych chwilach. To właśnie z powyższych względów zdecydowaliśmy się na gotowe dedykacje, czyli breloki stworzone właśnie na takie okazje. Czym się charakteryzują?

Gotowe dedykacje to pewnego rodzaju mapy dla zakochanych. Znajdują się na nich informacje na temat pary. Ujrzymy tam daty urodzenia każdej połówki, ich znaki zodiaku, czy też datę i miejsce, w którym się poznali. Jednak to jeszcze nie koniec wiedzy, jaką możemy czerpać z takiej mapy! Dowiemy się także o dacie wspólnej przeprowadzki, latach razem spędzonych, ich imionach, a nawet o wspólnych pasjach. Informacje przedstawione na brelokach są różne, w zależności od modelu, na który się zdecydujesz. Jest to bardzo personalizowana pamiątka miłości, która niezaprzeczalnie przypadnie do gustu każdemu zakochanemu.

Gotowe dedykacje dla niezdecydowanych

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu łatwo jest ubrać w słowa swoje najszczersze myśli. Dlatego też jako rocznicowy prezent, proponujemy brelok gotowe dedykacje na rocznicę i walentynki. Jest to metalowy, przestrzenny brelok, na którym znajdują się najważniejsze informacje dotyczące waszego związku. Co ważne, na owy prezent jest też pudełko, na którym znajdują się gotowe słowa miłości, lecz możemy dodać do nich coś od siebie. Blaszka znajdująca się na pudełku może być srebrna lub złota — w zależności od waszych preferencji.

Gotowe dedykacje, czyli breloki umilą świętowanie z Twoją drugą połówką. Nieważne, czy chodzi o rocznicę, czy przeprowadzkę — bez cienia wątpliwości znajdziecie co, co podbije wasze serce. Pozwól, by ukochana osoba zapamiętała ten czas najlepiej, jak to możliwe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2