Motyw gór w breloku — akcesoria dla miłośników gór

Kto z nas nie przepada za chodzeniem, czy wspinaniem się po górach? Zgłosi się mała grupa osób, gdyż większość kocha wysokie wzgórza i świeże powietrze. Krystalicznie czysta woda pitna w strumykach, również jest miłym aspektem podczas długich wędrówek. Takie przechadzki najczęściej kojarzą się z rodzinnymi wyjazdami lub takimi wraz z przyjaciółmi w letnie dni. Ogromna ilość osób nie tylko przepada za górzystymi terenami, ale wręcz kocha owe wyprawy. Dążą oni do tego, by miały one miejsce jak najdłużej. Motyw gór zawarty w naszych brelokach powstał, by wspierać tę piękną pasję i pogłębiać więzi tych, którzy wspólnie eksplorują wysokie tereny.

Metalowe dodatki do górskich wypraw bez wątpienia wskażą innym jakie macie hobby. Prostokątny, przestrzenny prostokąt, na którym znajduje się dana sentencja (w zależności od modelu, który wybierzesz) odnosząca się do górskich wypraw. Poza słowami wytłoczony zostaje także obrazek przedstawiający górskie zbocza. Co ciekawe, na pudełku również możesz znaleźć taką grafikę, lecz sentencja będzie inna niż na breloku. Na etui plasuje się bowiem dedykacja, dla kogo jest ten piękny upominek.

Prezent z dedykacją dla przyjaciół

Wśród najczęstszych projektów grawerów na brelokach możemy znaleźć imię i numer telefonu osoby, dla której został on przygotowany. W razie czego może to pomóc zarówno na górskich terenach, jak i podczas zgubienia kluczy. Propozycją, która będzie ściśle związana z waszą pasją jest Brelok Góroholik. Znajdują się na nim informacje, od którego roku trzymacie się tej pasji, oraz przypomnienie, że jesteście góroholikami. Co ważne, grawerunek znajdujący się na pudełku możecie zmienić całkowicie za pomocą wymyślonej przez siebie opcji. Wszystko to znajduje się w cenie produktu, więc nie musicie nic dopłacać. Grawery wykonywane są mechanicznie za pomocą specjalnego diamentu. Motyw gór na brelokach to świetny upominek dla was i waszych bliskich.

Wyświetlanie 1–10 z 12 wyników