Bransoletki na wstążce z zawieszkami

Bez wątpienia trudno jest odnaleźć tę odpowiednią biżuterię do codziennych stylizacji. Taką, która dopasuje się za pomocą swojej kolorystyki i materiałów, z których została wykonana. Świetnie trafiliście! W naszej ofercie odnajdziesz bransoletki na wstążce, które znajdują się szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu ogromnie łatwo jest je dopasować, gdyż wystarczy postawić na najczęściej używane kolory w swoich strojach. W naszym asortymencie znajdziecie wstążki o barwach m.in.: różowych, czerwonych, czarnych, granatowych, czy też błękitnych. Co jeszcze wyróżnia nasze bransoletki?

Posiadają one złote i srebrne elementy, jakimi są zawieszki. Są one okrągłe, płaskie i posiadają rozmaite, wytłoczone kształty. Na jakie można trafić? Wśród nich znajdziemy przede wszystkim diament, nutkę, pistolet, puzzel, a nawet skrzydła. Wszystko o zależy od was i waszych upodobań, czy też decyzji. Wiemy, że niektórzy preferują uniwersalne rozwiązania, dlatego też w naszej ofercie znajdziecie także gładką zawieszkę, która nie posiada tłoczeń.

Oryginalna biżuteria dla każdego

Bransoletki na wstążce, składają się z tytułowej wstążki i zawieszki stworzonej ze złota lub srebra. Jest to idealny dodatek do strojów codziennych, lecz świetnie nadadzą się na prezent z powodu swojej możliwości spersonalizowania. Mowa oczywiście o grawerze, który sprawi, że każdy prezent stanie się wyjątkowy i niecodzienny. Przykładowo, dla miłośnika zwierząt świetnie sprawdzi się Bransoletka Czarna Łapa. Posiada ona bowiem zawieszkę z wytłuczoną łapką psa lub kota oraz wstążkę w kolorze czarnym. Nawet kiedy zdecydujecie, że jest to opcja dla was, to możecie umieścić na niej ważną datę związaną z waszym zwierzakiem.

Dla was, czy na prezent, bransoletki na wstążce to bardzo trafne rozwiązanie, które świetnie dopełni każdą stylizację. Co więcej, będzie przypominać wam i waszym bliskim o sobie nawzajem oraz o ważnych wydarzeniach, z którymi związana jest biżuteria.

 

Wyświetlanie 1–10 z 98 wyników