Metryczka dla dzieci — piękna pamiątka 

Przyjście dziecka na świat, jego roczek, czy chrzest to bardzo ważne wydarzenia w życiu rodziców. Mimo to trudno zdecydować się na prezent, który byłby w stanie idealnie zwieńczyć te piękne momenty. Biżuteria to nieco zbyt śmiały krok dla takiego maleństwa, lecz pamiątka, którą po kilku latach można przekazać dziecku, jest świetnym pomysłem. Co więcej, nie musi być to upominek wyłącznie dla potomka, ale i dla jego rodziców, ze względu na swoją szczególność. Metryczka dla dzieci jest świetnym podarkiem znajdującym się w formie przestrzennego, błyszczącego i metalowego breloka.

Tego rodzaju pamiątki znajdziecie u nas w dwóch modelach — dla chłopczyka i dla dziewczynki. Nie ma pomiędzy nimi żadnych różnic, poza oczywistym obrazkiem malucha, który znajduje się w centrum całego breloka. Czego można dowiedzieć się na temat dziecka z poszczególnego dodatku? Na breloku pojawiają się informacje o imieniu dziecka, jego wadze i wzroście podczas urodzenia, czy też godzinę pojawienia się go na świecie. Co więcej, znajdziecie na nim dzień i miesiąc, kiedy noworodek pojawił się na świecie.

Prezent na chrzest, roczek i narodziny

Metryczka dla dzieci w naszej ofercie jest przyozdobiona niezwykłymi obrazkami, które przywodzą na myśl dzieciństwo. Mowa przede wszystkim o smoczkach, misiach, konikach na biegunach, bodach, jak również stópkach i pszczółkach. Wszystkie obrazki, słowa i elementy w breloku są wygrawerowane mechanicznie za pomocą specjalnego diamentu. Gwarantuje to oczywiście trwałość i solidność całej realizacji. Dzięki czemu, przez lata będzie nam przypominała o tym pięknym dniu. Na pudełku dołączonym do metryczki można umieścić swój grawer, który zapewni personalizację prezentu oraz wskaże was, jako nadawców tego oryginalnego prezentu. Nie czekaj, zaskocz swoich bliskich niecodziennym podarunkiem. Takim, który stanie się w przyszłości piękną i niezapomnianą pamiątką.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2