Dodatki dla współpracowników

Podczas rozmaitych świąt i okazji pojawia się problem, jakim jest wybranie odpowiednich podarunków dla bliskich, jak i współpracowników. W takiej sytuacji warto postawić na delikatne upominki, które nie będą zbyt dużym szaleństwem. Wiadomo, że każdy ma inny gust, więc biżuteria nie będzie dobrym pomysłem w przypadku ledwie poznanych przez nas osób. Warto, więc znaleźć złoty środek w takiej sytuacji. Aby ułatwić wam zadanie odnalezienia podarunku idealnego, postanowiliśmy stworzyć dodatki, które będą uniwersalną opcją dla każdego. Co możecie odnaleźć wśród przygotowanych przez nas upominków?

Podczas projektowania złotego środka, postanowiliśmy postawić na zakładki do książek i klipy na banknoty. Nie są jednak wyroby, które zostały stworzone z mniejszą starannością niż nasza biżuteria. Zajmując się dodatkami, postawiliśmy na solidne materiały, które pozwalają na zachowanie, jak najdłuższej żywotności produktu. Co więcej, ich wytrzymałość i trwałość znajdują się na bardzo wysokim poziomie, więc niełatwo jest je uszkodzić.

Upominki z grawerami

Dodatki, o których mowa posiadają ciekawe zdobienia, które wyróżniają je na tle innych tego typu podarunków. Przykładowo, zakładka do książek w kształcie serca może być idealną opcją dla miłośnika czytania. Zapewne ucieszy was fakt, że w cenie upominku znajduje się grawer. Można więc spokojne spersonalizować prezent, zwłaszcza jeśli jest on dla bliskiej osoby. Ponadto, nasze produkty znajdują się w eleganckich pudełeczkach. Przy tym rodzaju upominku możesz wybierać czy będą miały one złotą, czy srebrną blaszkę. Dopłacając zaś w jakimkolwiek przypadku, można dobrać złote lub srebrne etui na prezent.

Jeśli chodzi natomiast o klip do banknotów, to jest to świetny, uniwersalny podarek. Jest to opcja dla osoby, która ceni sobie klasę i eleganckie motywy. Co ważne, tutaj również możemy dobrać etui, a także urozmaicić upominek grawerem, który pozwoli danej osobie na zapamiętanie tego szczególnego podarku. Dodatki są idealnym prezentem dla każdego!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8