Bransoletki na sznurku z grawerunkiem

Pamiątki to przypomnienia o najważniejszych wydarzeniach w naszym życiu, jak i  osobach, których już z nami nie ma. Są bardzo ważne, gdyż w jedną chwilę potrafią wzbudzić w nas całą masę emocji, na myśl o wspomnieniach z nimi związanych. Najczęściej jednak znajdują się one w formie albumu, lub ramki ze zdjęciami, czy w innych nieporęcznych kształtach. Wiemy, jednak jak ważne jest zachowanie swoich wspomnień w fizycznym przedmiocie. Z tego względu w naszej kolekcji Unique powstały bransoletki na sznurku z grawerunkiem. Jest to idealna możliwość na zatrzymanie przy sobie najważniejszych momentów z życia.

Bransoletki składają się z regulowanego sznurka, którego kolor można wybrać spośród masy barw znajdujących się w naszej ofercie. Co więcej, gustowne zawieszki w kształcie koła to kolejne elementy, przy których trzeba podjąć decyzję. Możecie bowiem zdecydować, czy chcecie posiadać w swojej kolekcji bransoletkę ze elementami srebra, czy złota. Co więcej, macie szansę podjąć wybór, jakim są kształty wytłoczone na zawieszkach. Wśród nich znajdziecie przykładowo misia, aniołka, diament, myszkę miki, a nawet kotka.

Jak wystylizować naszą biżuterię?

Bransoletki na sznurku są i pamiątką, i elementem garderoby, dlatego trzeba wiedzieć jak je odpowiednio stylizować. Zaproponujemy, więc jak powinno się je nosić, zachowując przy tym styl i klasę. W tym sezonie serca podbiły bez wątpienia monochromatyczne opcje ubioru. Proponujemy, więc brązową marynarkę i spodnie garniturowe, dopełnione brązowym topem i skórzanymi kozakami w tym samym odcieniu mlecznej czekolady. Całość dopełni bransoletka z grawerem i tłoczeniem w kształcie misia. Jest to opcja ze złotą zawieszką, dlatego na szyi powinno się umieścić kilka złotych naszyjników.

Na owej zawieszce można umieścić swój własny grawerunek. Co ciekawe, nie musi być to wyłącznie napis, a również grafika w wymaganym przez naszych specjalistów formacie. Pamiętajcie, że moda może być ciekawa i zawierać niecodzienne, oryginalne dodatki.

 

Wyświetlanie 1–10 z 142 wyników