Upominki na Dzień Babci i Dziadka

Od najmłodszych lat, każdego roku w ciągu dwóch styczniowych dni składamy naszym babciom i dziadkom życzenia. Nic dziwnego, w końcu każdego roku obchodzimy dzień babci i dziadka. Niekiedy jednak chcemy dać od siebie więcej niż laurkę, czy bombonierkę, które z czasem poznikają na różne sposoby. Pragniemy, by najbliższe osoby wiedziały, że o nich pamiętamy, niezależnie od dnia w roku. Chcąc urozmaicić prezenty przez nas rozdawane, postanowiliśmy stworzyć wspaniałe podarki, które babcie i dziadkowie będą mogli otrzymać w ten ważny dla nich dzień. Mowa o personalizowanych brelokach stworzonych głównie właśnie na tę okazję.

Breloki są podzielone na te stworzone dla dziadka i te dla babci. Znajdują się na nich napisy z zapewnieniami o miłości wnuków, czy też z miłymi, tematycznymi grafikami. Są to metalowe, przestrzenne pamiątki, które dopełniają pudełka, w których się znajdują. Bowiem wokół frazy takiej jak babcia czy dziadek, w koło umieszczone są superlatywy, którymi według wnucząt ci się cechują. Nie musicie martwić się o dodatkowe opłaty, gdyż wszelkie grawerunki, czy na brelokach, czy na pudełku są w cenie produktu.

Spersonalizowany prezent dla dziadków

Wspomnieliśmy powyżej o grawerunku, który można umieścić na brelokach. Jest to fenomenalna możliwość na dodanie czegoś od siebie w danym prezencie. Przykładowo, brelok metalowy trzy serca, ma przestrzeń w tych trzech kształtach na umieszczenie imion wnucząt. Z racji tego, że klucze mamy zawsze przy sobie, to jeśli babcia przyczepi brelok do kluczy, będzie miała swoich wnuków i wnuczki ciągle w swoim otoczeniu. Bez wątpienia jest to świetny prezent i pamiątka, o której trudno zapomnieć. Za drobną opłatą można nieco urozmaicić podarunek, stawiając na złote lub srebrne etui, które będzie wyglądać bardzo elegancko i estetycznie.

Pamiętajcie o tym, że dzień babci i dziadka jest bardzo ważnym wydarzeniem dla waszych dziadków. Warto, więc w ten jeden dzień zdecydować się na sprezentowanie czegoś, o czym długo nie będą mogli zapomnieć.

Wyświetlanie 1–10 z 181 wyników