Breloki świąteczne dla fanów Bożego Narodzenia

Święta to wręcz nieodłączny element życia wielu ludzi. Tradycja to bardzo ważna kwestia dbałości, lecz nie wszyscy są skupieni wyłącznie na niej. Prezenty, czas spędzony wspólnie z rodziną, czy też magiczna atmosfera, sprawiają, że wielu pragnie, by to nigdy się nie kończyło. Nic, więc dziwnego, że próbują zatrzymać święta przy sobie za pomocą całej masy akcesoriów, jakimi są koce, kubki, dywaniki, czy poduszki o tej tematyce. Chcąc dodać magii świątecznej do kolejnego roku, postanowiliśmy stworzyć coś, co zatrzyma ten czas w małym dodatku. Breloki świąteczne to idealna opcja, dla tych, którzy nie chcą dopuścić, by święta szybko odeszły.

Na każdym z omawianych breloków znajdziecie obrazki nawiązujące do świątecznej atmosfery. Przykładowo, będą to choinki, renifery, jak również prezenty, które ściśle wiążą się z Bożym Narodzeniem. Niektóre z tych dodatków, posiadają także napisy, które nawiązują do minionego roku lub samego okresu, o którym mówimy. Co ważne, na tyle breloka możecie umieścić wspólne zdjęcie z obdarowywaną osobą, które przypomni jej, kto obdarował ją tym szczególnym prezentem.

Zagwarantujcie święta przez cały rok!

Nie zapomnieliśmy oczywiście o najmłodszych, którzy towarzyszą nam podczas świąt. Nieczęsto mamy do czynienia z pierwszymi świętami malucha, więc warto tę szczególną chwilę uczcić. To właśnie tą myślą kierowaliśmy się, tworząc breloki świąteczne Pierwsze Święta z dzieckiem. Na pierwszym planie znajdziecie napis nawiązujący do tego wydarzenia. Natomiast na odwrocie zaprezentuje się przygotowane przez was zdjęcie. Taki prezent jest strzałem w dziesiątkę i ogromną pamiątką dla rodziców malucha. Do każdego z breloków dołączamy pudełko. Można wybrać do niego blaszkę (srebrną lub złotą), jak również specjalny grawer.

Postawcie wszystko na jedną kartę, wręczając swoim najbliższym świąteczne breloczki. Są fenomenalnym pomysłem dla świeżych rodziców, jak i dla miłośników Bożego Narodzenia. Spersonalizuj podarek i cieszcie się razem z obdarowywanymi.

Wyświetlanie 1–10 z 338 wyników