Breloki 48h – niecodzienne upominki dla bliskich

Każdy z nas zna osobę, która zaskakuje nas niecodziennymi prezentami, które niemal zawsze wprawiają w śmiech. Oryginalne opcje dla bliskich nieczęsto są praktyczne, ale za każdym razem bawią do łez. Postaw na taki podarek ze swojej strony i również miej równie mocną frajdę. W naszej ofercie znajdziesz breloki 48h, które są jednocześnie tematyczną możliwością sprawienia prezentu i tą bardziej żartobliwą. Masa ciekawych wzorów pozwoli na idealne dopasowanie breloku do osoby, która ma zostać obdarowana.

Dołożyliśmy wielu starań, aby każdy znalazł coś dla siebie wśród naszego asortymentu. Z tej racji w naszej ofercie znajdują się kształty breloków takie, jak np. wózek dziecięcy, turbosprężarka, smoczek, kotwica, a nawet piłkarz. Jest to jednak tylko początek długiej listy wzorów, które zostały przez nas przygotowane. Niektóre breloki posiadają także ozdobienia w postaci sznureczków. Warto pamiętać, że na niemal każdym z nich można umieścić grawerunek, który pozwoli na dodanie znaczącego napisu. Dzięki temu prezent będzie ściśle związany z naszą osobą.

Prezent związany z waszymi pasjami

Mówiąc o tym, że jako prezent mogą być one tematyczne, mieliśmy na myśli fakt, że wiele kształtów nawiązuje do pasji i ważnych momentów w życiu. Przykładowo, jeśli wspólnie hobbystycznie gracie lub oglądacie piłkę nożną, to idealnym prezentem będzie Brelok piłkarz z grawerem. Składa się on z sylwetki piłkarza, który przy nodze trzyma piłkę. Wszystko to zwieńczone miejscem na grawerunek, na koszulce piłkarza. Możecie tam umieścić na przykład nazwisko obdarowywanego. Wraz w zestawie z brelokiem znajdziecie pudełko prezentowe. Za dopłatą można je wymienić na złote lub srebrne etui.

Niezależnie od pudełka, na jego blaszce można umieścić nasz grawerunek. Blaszki wybiera się między złotą a srebrną, wszystko zależy od waszych upodobań. Nie musicie się także martwić o cenę, gdyż wszystkie oferowane grawerunki, znajdują się w cenie naszych breloków.

Wyświetlanie 1–10 z 134 wyników