PREMIUM, czyli luksusowe breloki

Gusta bywają różne, lecz wielu ludzi wręcz kocha luksusowe wykończenia biżuterii i innych dodatków. Nie chodzi oczywiście o ilość wydanych pieniędzy, a wygląd, który przypomina droższe wyroby. Wiadomo przecież, że nie będąc specjalistą, trudno jest zweryfikować, ile wart jest dany pierścionek, czy też naszyjnik. Chcąc sprezentować coś komuś, kto uwielbia glamour stajemy przed wyzwaniem, gdyż nie znamy jego całej kolekcji ozdób. Warto zdecydować się, więc na coś, czego może się nie spodziewać, a niezaprzeczalnie wpasuje się w jego gusta. Breloki PREMIUM zostały zaprojektowane tak, aby sprostały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Co jednak wyróżnia je na tle innych?

Klasyczna baza breloka składa się metalowego, przestrzennego prostokąta. W tym przypadku wszystko jednak tkwi w szczegółach. Tym detalem jest kamień Swarovskiego w kształcie serca, znajdujący się na powierzchni breloka. Do wyboru mamy siedem różnych kryształów, które różnią się kolorem i rodzajem blasku. Na przestrzeni breloka będzie znajdował się grawer od was, w zależności od tego, co chcecie przekazać osobie, którą obdarowujecie. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko, którego napis nawiązuje do miłosnej przygody. Jeśli nie jest to jednak prezent dla waszej drugiej połówki, to możecie go spokojnie zmienić wedle własnego pomysłu.

Prezent glamour z kamieniem Swarovskiego

Warto nadmienić, że wszystkie grawery, jakie są wykonywane na breloku PREMIUM i jego etui, są wykonywane mechanicznie za pomocą specjalnego kryształu. Wiemy, że trudno stanąć przed decyzją, na co postawić, przy tak trudnym obdarowywanym. Dlatego też przychodzimy z propozycją. Doskonałym pomysłem na prezent będzie Brelok PREMIUM z kamieniem Swarovskiego o kolorze Light Siam F. Piękny czerwony kolor zamknięty w kształcie serca, będzie przypominał o nieskończonej miłości, jaką darzycie się z drugą połówką. Postawcie na klasyczny i elegancki prezent!

Wyświetlanie 1–10 z 46 wyników