Rodzina na breloku — jak mieć bliskich zawsze przy sobie?

Rodzina to jedna z najważniejszych części naszego życia. To właśnie ona jest przy nas podczas najcięższych chwil. Co więcej, to z nią dzielimy cenne wspomnienia i pasje. Niekiedy jednak sytuacja sprawia, że znajdujemy się daleko od swoich najbliższych lub chwilowo ich nie widujemy. Rodzina na breloku to świetna opcja dla całej familii, by trzymać najbliższych zawsze przy sobie. Ten niepozorny dodatek do kluczy, może poprawić nastrój i sprawić, że opuści was uczucie samotności. Poczujcie miłość swoich członków rodziny, niezależnie od tego, gdzie się znajdujecie.

Brelok do kluczy z grawerem jest idealną możliwością na spersonalizowanie i stworzenie pięknej pamiątki. Metalowy, przestrzenny prostokąt, to wyłącznie podstawa projektu. Spośród naszej bazy postaci musicie wybrać tyle, ile chcecie umieścić na breloku. Obrazek będzie przedstawiał bohatera wraz z jego imieniem. Co ważne, pupile również zaliczają się do naszych postaci. Możecie wybierać m.in.: psy, koty, rybki, a nawet ptaszki. One także będą podpisane swoimi imionami. Jak widać, nikogo z rodziny nie zamierzamy pomijać.

Pamiątka trwalsza niż zdjęcia

Breloki Rodzina są świetnym rozwiązaniem, gdyż wszelkie elementy są na nich grawerowane mechanicznie, specjalnym diamentem. Dzięki temu możemy zagwarantować wam i trwałość, i elegancki efekt. Nad wszystkimi postaciami z rodziny będzie znajdowało się wasze nazwisko. Natomiast na odwrocie breloka można umieścić grawerunek, który będzie przypominał wam o rodzinnym czasie w gronie bliskich. Wszystkie grawerunki znajdują się w cenie, więc dodatkowe opłaty na tym tle, was nie dotyczą. Breloki Rodzina to fenomenalny pomysł, jako prezent dla całej rodziny. Metal jest bez wątpienia trwalszy i bardziej poręczny niż zdjęcia. Sprawcie najbliższym szczęście i zbudujcie na ich twarzach uśmiech za pomocą drobnego gestu.

Wyświetlanie jednego wyniku