Znaki Zodiaku, jako ozdoby na co dzień

Mówi się, że breloki są przeznaczone wyłącznie do noszenia przy kluczach. Owszem, są do najczęściej używane, lecz nie jest to jedyna możliwość ich noszenia. Ciekawym pomysłem jest ozdobienie nimi torebek, gdyż te często mają miejsce na zawieszenie małego dodatku. Breloki nieczęsto są pokazywane w zestawieniach trendów. Jest to zadziwiające, gdyż wystarczy je połączyć z modnym tematem, by przyciągały uwagę. Breloki znaki zodiaku to odpowiedź na popularną ostatnio astrologię, której używa się w wielu stylizacjach i dodatkach. Jest to fascynująca opcja na przełamanie utartych dotychczas schematów i postawienie na oryginalne oraz niecodzienne zestawienia.

Znaki zodiaku stały się popularne, gdyż coraz więcej osób zaczyna pasjonować się astrologią. Identyfikacja, z konkretnym zodiakiem pozwala na poznanie siebie i swoich cech. Decyzja o dodaniu ich do naszej kolekcji była prosta, gdyż wiemy, że nasi klienci pragną rozwijać nowe hobby. Breloki są metalowe, przestrzenne, prostokątne i błyszczące, dzięki czemu przyciągają sobą sporą uwagę. Na każdym z nich znajduje się znak zodiaku wraz z ilustracją i cechami charakteru, które go opisują. Na etui dołączonym do akcesorium również mamy nazwę wraz z nieco dłuższą sentencją, która odnosi się do tematu.

Astrologia jest w modzie!

Astrologiczne gadżety są nie tylko ukłonem w stronę pasjonatów, ale i tych, którzy podążają za trendami. Przykładowo, będąc zodiakalnym bykiem, możecie nosić brelok z grawerem Byk, przypiętym do torebki. Co więcej, może mieć to znaczenie dla was, lub wyłącznie dla mody i nie ma w tym nic złego. Chcąc nieco urozmaicić całość, możecie zaprojektować własny grawerunek, aby jeszcze bardziej ulepszyć i urozmaicić swój dodatek. Sprawcie zodiakalny prezent sobie i swoim bliskim.

Wyświetlanie 1–10 z 12 wyników