Infinnity

Pierścionki Zaręczynowe

Jak zmierzyć palec wybranki na pierścionek zaręczynowy?

W życiu przychodzi czas, kiedy mamy pewność, że kobieta, która z nami je spędza, jest tą jedyną. Kiedy już to wiemy, chcemy postąpić o krok dalej w naszej relacji. Oznacza to oczywiście chęć zaręczenia się z miłością swojego życia. Stajemy jednak przed sporym wyzwaniem. Jak zmierzyć palec na pierścionek zaręczynowy naszej ukochanej?

Dobieranie rozmiaru

Chcąc znaleźć idealny pierścionek zaręczynowy, kierujemy się rozmaitymi kwestiami. Z pewnością należy pomyśleć o doborze odpowiedniego metalu szlachetnego. Wszystko zależy od tego, co wasza kobieta nosi chętniej — czy srebro, czy złoto. Dlatego trzeba mieć to na uwadze, gdyż będzie go przecież nosiła każdego dnia.

Nie jest to jedyna kwestia, która powinna być naszym priorytetem podczas podejmowania ostatecznej decyzji. Otóż warto także mieć na uwadze kamień szlachetny, jakiego użyjemy do zwieńczenia danego wzoru. Diament, rubin, a może brylant? Spróbujcie przemyśleć, jakie wykończenia najbardziej lubi wasza wybranka serca.

Może preferować bowiem bardziej kolorowe wykończenia lub takie, które dopasują się do każdej stylizacji. Kiedy już wiemy, co jest najlepszym rozwiązaniem, to czas na najtrudniejszą część, czyli zmierzenie palca. Jest to problem, chociażby ze względu na fakt, że ma się ona zaręczyn nie spodziewać. Jak to osiągnąć bez jej wiedzy?

Jak zmierzyć palec na pierścionek zaręczynowy?

Skoro przeszliśmy do najważniejszej kwestii, to czas na pewnego rodzaju rady. Oczywiście można byłoby spróbować zmierzyć palec klasycznie za pomocą sznurka, jednak każda kobieta z pewnością zorientowałaby się w naszych działaniach. Jest to, więc zły pomysł, chyba że wiecie, jak sprytnie to zrobić, żeby się nie zorientowała.

Kolejnym i nieco skuteczniejszym sposobem jest sięgnięcie do jej biżuterii. Oczywiście należy pożyczyć pierścionek, który wiemy, że na pewno nosi. Następnie zabieramy go do jubilera, który obliczy jego obwód wewnętrzny lub średnicę. Pamiętajcie, jednak że palce różnią się od siebie wielkością, między jedną a drugą ręką.

Może dzielić je nawet rozmiar, dlatego warto zwrócić uwagę na to, po której stronie kobieta nosi tę biżuterię. Jeśli chodzi o dodatkowe kwestie, to pamiętajcie, że przez zbierającą się wodę w ciele, palce puchną w ciągu dnia. Ponadto, należy mieć na uwadze, że jeśli wahacie się pomiędzy dwoma rozmiarami, to wybierzcie większy.

Pierścionek zaręczynowy — ozdoba na całe życie

Pierścionek zaręczynowy, to biżuteria, która posłuży naszej kobiecie przez całe jej życie. Dlatego tak ważne jest, by odpowiednio ją dobrać. Jeśli wybranka nie nosi pierścionków, to podczas jej snu zmierzcie palec, zawiązując na nim sznurek. Z pewnością będzie to najlepszy pomysł. Powodzenia na nowej drodze życia!

Zobacz także:

Kolorowa Biżuteria — Trend Sezonu

Prezent na Dzień Ojca

Próba Złota 585 Czy 750? – Czym Się Różnią?