Infinnity

Bez kategorii

Kolorowa biżuteria — trend sezonu

Z racji ostatnich zawirowań w kwestii mody, coraz częściej w nowych trendach pojawiają się kolory. Jest to zarówno spowodowane nadchodzącym latem, jak i spopularyzowaniem kolorowych stylizacji. Moda ta nie ominęła również świata biżuteryjnego. Kolorowa biżuteria to aktualnie hit sezonu. Jednak jak ją stylizować?

Szalone trendy na lato

Już od kilku miesięcy można zauważyć, że na ulicach pojawia się masa kolorowych rozwiązań stylizacyjnych. Królują również nawiązania do epoki brytyjskiej regencji. Mogliśmy zobaczyć takie style, chociażby na MET Gali w tym roku. Jest to bal wyprawiany w ramach otwarcia kolejnej wystawy kostium w Muzeum MET.

Ma ona miejsce zawsze w pierwszy poniedziałek maja, a redaktorka Vogue’a Anna Wintour, zaprasza wyłącznie tych celebrytów, którzy aktualnie najbardziej się liczą w show-biznesie. Na ostatnim balu nie brakowało masy kolorów, którą mamy na myśli. Jednak nie mówimy tutaj wyłącznie o aspekcie sukien, czy garniturów.

Wiele najlepszych stylizacji było podkreślonych właśnie kolorową biżuterią. Oczywiście mamy tu na myśli złoto i srebro zawierające kolorowe kamienie szlachetne. Mowa tutaj zarówno o cyrkoniach, jak i brylantach, czy też diamentach. Warto jednak wiedzieć, jakie rozwiązania biżuteryjne w tym klimacie są najlepsze teraz.

Kolorowa biżuteria — na co się zdecydować?

Skoro omówiliśmy całe spektrum tematu, jakim jest biżuteria kolorowa, to pewnie zastanawia was, jakie mamy dla was propozycje. Gwarantujemy, że z pewnością was nie zawiedziemy. Pierwszą opcją, jaką dla was przygotowaliśmy, jest biżuteria zodiakalna, a zwłaszcza naszyjniki. Jest to opcja dla tych niepewnych nowego trendu.

Mamy tu bowiem do czynienia z naszyjnikami srebrnymi, które zawierają zawieszkę z danym znakiem zodiaku. Kolorowym akcentem tej biżuterii są drobne kamienie szlachetne. Będących przy ich temacie należy wspomnieć o hicie, jaki jest z nimi powiązany. Mianowicie, mowa tu o pierścionkach z kamieniami szlachetnymi.

Bardzo ważnym wymaganiem jest jednak to, by były one w żywych i mocno widocznych kolorach. Ten sezon bez wątpienia jest podbity przez pastelowe barwy. Najczęstszą wybieraną opcją są fiolety, zielenie, czy też błękity. Dobierając właśnie taki kolor dodatków do swojej stylizacji, bez wątpienia przyciągniecie niemałą uwagę.

Ciekawe rozwiązania biżuteryjne

Kolorowa biżuteria to jednak nie tylko naszyjniki i pierścionki. Nie mogliśmy zapomnieć o kolczykach, zwłaszcza długich zawierających kolorowe akcenty. Dobrym wyborem są te w kształcie ważek lub motyli, które również są aktualnie na topie. Nie czekajcie i podążajcie za najświeższymi trendami również w kwestii akcesoriów!