Infinnity

Bez kategorii

Body chain — biżuteria na ciało

body chain

Przywiązywanie uwagi do własnego wyglądu właściwie od zawsze było czymś całkowicie normalnym. Nikogo zatem nie dziwi, jak wiele można zrobić, żeby się upiększyć. Makijaż, stroje, czy biżuteria, to podstawa przyciągającej wzrok stylizacji. Nic dziwnego zatem, że body chain, czyli biżuteria na ciało stała się hitem w modzie i coraz częściej widzimy ją na ulicach.

Rozmaite odsłony biżuterii

Biżuteria niejedno ma imię, o czym możemy się przekonać, chcąc wybrać tę jedyną. Istnieje masa cudownych dodatków do stylizacji, jak choćby naszyjnikikolczykibransoletki, czy też pierścionki. Spośród nich możecie znaleźć idealną opcję, która będzie was upiększać każdego dnia. Jedni wybiorą coś na uszy, inni na szyję lub palce.

Jak wiadomo, gusta bywają różne, dlatego też nie ma wyuczonych standardów w zakresie najlepszej biżuterii. Są opcje wygodniejsze i te mniej komfortowe, jednak to również jest niebywale indywidualna kwestia. Chcąc znaleźć najlepszą opcję dla siebie, powinniście ponosić różne rodzaje, aby mieć pewność, że to właśnie jest to, czego chcecie.

Ostatnio jednak ogromnym hitem stały się nietypowe opcje biżuteryjne. Otóż mowa rzecz jasna o body chain, czyli biżuterii, którą umieszcza się na różnych nietypowych częściach ciała. Może to być dopełnienie stroju kąpielowego, czy też stylizacji z odkrytymi plecami lub brzuchem. Sprawdźcie sami, na czym polega noszenie tak nietypowej ozdoby!

Body chain — co to jest?

Z pewnością zastanawiacie się, czym właściwie jest body chain i na jakie części ciała się je zakłada. Ta biżuteria na ciało skupia się przede wszystkim na częściach ciała, których na co dzień nie przyozdabiamy biżuterią. Mowa zatem o miejscach dla nas nietypowych, gdyż wcześniej ich nie stroiliśmy biżuterią. Jakie części ciała można nimi przystroić?

Wyróżniamy w tym zestawieniu przede wszystkim:

  • Brzuch,
  • plecy,
  • dekolt,
  • uda,
  • ramiona.

To właśnie te pozycje na liście są najczęściej ozdabiane biżuteria na ciało. Znakomicie sprawdza się to przy sukienkach z wycięciami. Przykładowo, mając długą sukienkę z wyciętymi plecami, możecie założyć na nie specjalny łańcuszek. W momencie, gdy wasza sukienka ma wycięcie na nodze, możecie opleść udo pięknym naszyjnikiem z zawieszką.

Istnieje cała masa opcji, jakie możecie wybrać, doskonale upiększając całą stylizację. Jest to niezaprzeczalnie ogromnie oryginalne rozwiązanie, które za każdym razem będzie przyciągało wzrok. Świetnie sprawdzi się na wielu imprezach, ale i w szalonych stylizacjach codziennych. Body chain to zdecydowanie biżuteria przyszłości.