Infinnity

Bez kategorii

Złoto i srebro — czy można łączyć?

Ciekawe połączenia kolorystyczne, jeśli chodzi o stylizacje, są bardzo częstym zabiegiem. To samo tyczy się makijażowych przeciwieństw i kontrastów. Jednak trudno jest odnaleźć taką opcję w biżuterii. Jest jedna, kontrowersyjna kwestia, jaką jest połączenie dwóch rodzajów. Złoto i srebro w połączeniu biżuteryjnym to hit czy kit?

Kontrastowe duety w modzie

Już od wielu lat zarówno w wystrojach domu, jak i w modzie możemy odnaleźć nieco odmienne połączenia. Bardzo często głosy w ich kwestii są ogromnie podzielone. Jedni twierdzą, że to coś stylowego i oryginalnego, zaś inni uważają to za bezgustowny wybór. Ile ludzi, tyle opinii, jednak dzięki temu wiemy, że zwracamy na siebie niemałą uwagę.

Jedną z takich przejmujących kwestii są spodnie dzwony. Od dawna, lubimy wracać do modnych rozwiązań sprzed lat i to nie jest wyjątek. W tym przypadku jednak ludzi podzielił fakt, że niektórzy wciąż wolą zostać przy skinny jeans. Równie kontrowersyjnym rozwiązaniem jest kwestia biżuteryjna. A dokładniej złoto i srebro.

Czy można łączyć złoto i srebro? Oczywiście, że jest to możliwe, jeśli nie boicie się odważnych rozwiązań. Z racji tego, że my uważamy, iż jest to kreatywne wyrażanie siebie, to postanowiliśmy pomóc wam nieco w tym trudnym zestawieniu. Mianowicie, poniżej przedstawimy wam kilka ciekawych opcji noszenia tego zestawu.

Złoto i srebro — kontrowersyjne połączenie

Warto postawić najpierw na nieco subtelniejsze rozwiązania, jak chociażby złoty wisiorek w połączeniu ze srebrnymi pierścionkami. Z naszego asortymentu można wybrać złote celebrytki będące ulubieńcami gwiazd filmowych i muzycznych. Dodatkiem będzie złoty pierścionek ze srebrnymi wstawkami.

Powyższe połączenie jest dosyć subtelne, jednak mimo to oryginalne i eleganckie. Warto jednak pomyśleć o śmielszym rozwiązaniu, które zachwyci niejednego. Postawmy więc na coś bardziej widocznego. Mogą to być kolczyki złote, z dodatkiem srebrnych bransoletek.

Całość będzie spójna ze względu na miejsca, w których znajdą się owe dodatki. Świetnym pomysłem będzie dobranie do tego czarnej stylizacji w postaci sukienki, lub luźnej elegancji. Bez wątpienia będziecie zwracać na siebie uwagę w takim zestawieniu.

Wybierzcie kreatywność i oryginalność

Kontrowersyjne wybory modowe mogą być waszym atutem, jeśli dobrze to rozegracie. Bardzo często coś wzbudzającego skrajne emocje, w późniejszym czasie staje się modne i popularne. Dlatego jeśli lubicie odważne decyzje, postawcie na złoto i srebro.