Infinnity

NASZ KONSULTANT
517 494 945
Bez kategorii

Trendy Jubilerskie Jesień 2023 – Co będzie modne?

trendy jubilerskie jesień 2023

Jak wiadomo, moda zmienia się cały czas, a to oznacza, że jeśli chcemy być na bieżąco, to musimy o tym wiedzieć z wyprzedzeniem. Z tego też względu warto, by w końcówce lata dowiedzieć się, jakie elementy garderoby oraz dodatki będą modne w następnej porze roku, która zbliża się wielkimi krokami. Trendy Jubilerskie jesień 2023, to wszystko to, w co powinniście zaopatrzyć, by wasze stylizacje były na czasie. Co wybrać?

Trendy Jubilerskie na Jesień 2023 – Co trzeba wybrać?

Choć mogłoby się wydawać, że o trendach wiemy już wszystko, to niektóre z nich ciągle nas zaskakują. Z tego też względu warto wiedzieć, że do mody wracają, chociażby chokery. Mowa oczywiście nie tylko o tych opcjach, które znajdują się na rzemyku, ale także tych, które są wykonane ze złota lub srebra. Nie powinny znajdować się one jednak na środku szyi, a nieco poniżej jej umiejscowienia. W ten sposób wybierzecie modną opcję.

Jak możecie się domyślać, nie jest to jedyne hitowe rozwiązanie jubilerskie, na jakim powinniście skupić tej jesieni. Ogromne ważne są oczywiście perły, które doskonale sprawdzają się zarówno w stylizacjach do szkoły, jak i pracy. Doskonale współgrają zarówno z koszulami, jak i golfami. Poza samymi naszyjnikami z ich dodatkiem możecie pomyśleć o kolczykach, czy na przykład bransoletkach, które także świetnie się wpasują.

Wiadomo, że trendy mogą być ponadczasowe i królować  przez długie lata. Idealnym tego przykładem są oczywiście kolczyki złota koła. Choć mogłoby się wydawać, że ich czasy świetności przepadły, to nic bardziej mylnego. Okazuje się bowiem, że wracają one do łask jednak w nieco szerszej odsłonie. W rezultacie doskonale wpisują się w trend minimalizmu, który od dłuższego czasu zdecydowanie nas nie opuszcza.

Co nosić jesienią 2023 roku? – Najlepsze przykłady

Będąc przy temacie kolczyków, koniecznie musimy wspomnieć o aspekcie, jakim są nausznice. To kolejny przykład trendu, na który koniecznie powinniście postawić. Mogą być one wykonane z dowolnych materiałów, a miłymi akcentami, które mogą być do nich dodane, są oczywiście perły, kamienie szlachetne, jak również kryształy, czy cyrkonie. Nie można zapomnieć o rozwiązaniach jubilerskich typu vintage, które koniecznie powinniście nabyć.

Moda na Y2K nie przemija, jednak nie jest to jedyna propozycja na jesień tego roku. Warto pomyśleć o masywnych kolczykach i pierścionkach ze złota, które z pewnością znajdziecie w szkatułkach swoich mam oraz babć. Zwróćcie także uwagę na nowoczesne akcenty, czyli biżuterię geometryczną. Idealnymi jej reprezentantami są oczywiście bransoletki w kształcie trójkątów, czy też kwadratów, które zdecydowanie kipią oryginalnością.

W tak szerokim wyborze bez wątpienia każdy znajdzie coś, co go zadowoli i usatysfakcjonuje.