Infinnity

NASZ KONSULTANT
517 494 945
Bez kategorii

Pierścionki – Jak je Nosić?

Pierścionki

Coraz więcej osób decyduje się na śmiałe rozwiązania w stylizacjach. Jest to duży plus, gdyż na ulicach możemy zobaczyć coraz barwniejsze postaci. Poza samymi outfitami liczą się również dodatki, które mogą całkowicie odmienić ich wydźwięk. Jest ich właściwie cała masa, więc rzeczywiście mamy w czym wybierać. Jedną z możliwości, o których trzeba wspomnieć, są pierścionki. Jak je jednak nosić, aby dobrze wyglądały?

Pierścionki w Codziennych Stylizacjach

Jak wiadomo, każdy z nas jest inny, więc nikogo nie dziwi, że gusta również różnią się pomiędzy sobą. Jedni wolną bardziej szalone stylizacje nawet na codzienne wyjścia, natomiast inni wręcz ubóstwiają aktualnie królujący minimalizm. Jest to całkowicie normalne i wręcz potrzebne, aby żadne z nas nie zatraciło swojej własnej iskry. Jeśli chodzi o dodatki, to tutaj często również dochodzi do różnic względem ich wyboru.

Co więcej, istnieje jeszcze debata między dwoma rodzajami biżuterii – złotą i srebrną. Oczywiście są jeszcze odłamy pozłacane i tak dalej, jednak my skupiamy się na kolorze, który widzimy wizualnie. W zależności od tego, jaki macie typ urody powinniście dobrać do siebie albo ciepłe, albo zimne odcienie. Wiadomo, że tyczy się to nie tylko kwestii biżuteryjnych, ale całkowitych stylizacji. Kolorystyka jest kluczowa w ubiorze.

Pierścionki należą jednak do tych ozdób, które świetnie pasują do niemal każdego rodzaju ubioru. Niezależnie od tego, czy preferujecie luźniejszy ubiór, czy też bardziej elegancki i wyjściowy, z pewnością, któreś modele i zestawy przypadną wam do gustu. W jaki sposób jednak je nosić, aby wyglądały możliwie najlepiej? Wszystkiego na ten temat dowiecie się z poniższego tekstu. Sprawdźcie, na co postawić!

Noszenie Ozdób na Różne Sposoby

Dosyć oczywistym faktem jest to, że pierścionki możecie nosić na naprawdę różne sposoby. Oczywiście osoby, które kochają minimalizm zazwyczaj, decydują się na jedną lub dwie takie ozdoby. Jeśli chcecie trochę zaszaleć pomimo tak małej ilości biżuterii, to polecamy delikatnie połączyć srebro ze złotem. Jeden z pierścionków może być barwy srebrnej, a drugi, złotej. Całość dopełni łańcuszek zawierający oba kruszce.

W przypadku osób, które kochają zestawy pierścionków, również polecamy to rozwiązanie, choć nie tak mocno, jak u poprzednika. Duża ilość tego typu ozdób w połączeniu z ze zmianami w kolorystyce, to może być po prostu za dużo. Jeśli chodzi o normy noszenia zestawów pierścionków, to mówi się o 4, jednak my uważamy, że jest to bzdura. Znacznie łatwiej jest stawiać na realizację siebie, jeśli możemy ukazać nasz gust.

Nie musicie się zatem przejmować narzucanymi normami, jak choćby tym, co oznacza pierścionek na konkretnym palcu. Mamy nadzieję, że uda wam się znaleźć kompozycję dla siebie. Sprawdźcie naszą ofertę pierścionków.