Infinnity

Pierścionki Zaręczynowe

Pierścionek Zaręczynowy – Jaki Grawerunek Wybrać?

Zaręczyny, to piękny czas, na który wiele kobiet czeka całe swoje życie. Jest to moment, kiedy rozpoczynamy nową drogę życie ze świadomością wspólnej solidnej przyszłości. Takie wydarzenie musi być idealnie, począwszy od kobiety, której się oświadczamy, kończąc na pierścionku. To on ma definiować naszą miłość, dlatego warto postawić na grawerunek. Jak wygrawerować pierścionek zaręczynowy?

Grawerunek na pierścionek zaręczynowy – Nietypowa opcja

Wiele osób pragnie, aby pierścionki zaręczynowe, które chcą podarować, mają być idealne, ale i spersonalizowane. Z tego też względu decydują się na znalezienie, co wzbudzi zachwyt w narzeczonej za każdym razem, kiedy ta na niego spojrzy. Warto więc mieć na uwadze, jakie aspekty sprawiają, że ten pierścionek zaręczynowy robi na partnerce tak wielkie wrażenie.

Pierwszą kwestią, o jaką trzeba zadbać, jest oczywiście typ metalu szlachetnego, jaki wybierzemy dla przyszłej małżonki. W tym wypadku trzeba zaobserwować, jaką biżuterię nosi ona na co dzień. Można również zerknąć do jej zasobów biżuteryjnych i zauważyć czego jest więcej. W ten sposób łatwo zdecydować, czy pierścionek zaręczynowy ma być złoty, czy też srebrny.

Kolejną kwestią jest dobór kamienia, który znajdzie się w centrum całego pierścionka. Będzie to diament, szafir, brylant, a może rubin? Musicie mieć na uwadze to, czy wasza partnerka lubi bardziej klasyczne i uniwersalne rozwiązania, czy też te pełne koloru. W pierwszym przypadku wybierzecie po prostu neutralne kolorystycznie kamienie, ale w drugim możecie nieco zaszaleć z kolorem, a zwłaszcza z jej ulubionym.

Grawerunek a pierścionki zaręczynowe

Warto wiedzieć, jak powinno się spersonalizować prezent jak ten poza tymi powyższymi wskazówkami. Oczywiście mowa tutaj o grawerunku, który idealnie dopełnia nawet najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy. Wiele osób jednak nie ma pojęcia co na takim pierścionku umieścić. Z tego też względu postanowiliśmy nieco wam pomóc w tym dylemacie.

Jedną z trafniejszych wskazówek jest wybranie daty. Może to być data waszego pierwszego spotkania lub zawarcia związku. W ten sposób mocno podkreślicie waszą wspólną historię. Innym wyborem jest krótki cytat na przykład z waszej ulubionej piosenki. Grunt to romantyczność i trzymamy kciuki, byście właśnie tym się kierowali podczas dokonywania wyboru.

Możecie również postawić na inicjały. Mianowicie możecie dać swoje inicjały i aktualne inicjały partnerki. Oczywiście pójście o krok dalej również nie będzie złym pomysłem. Mamy tu rzecz jasna na myśli kwestie wygrawerowania przyszłych inicjałów przyszłej żony. Bez wątpienia wzruszy ją to do łez. Tak dopracowany pierścionek z pewnością podkreśli waszą miłość do ukochanej.