Infinnity

Kamienie szlachetne

Kamienie Szlachetne w Biżuterii – Co na Zimę?

kamienie szlachetne

Kamienie szlachetne w biżuterii są ogromnie popularne niezależnie od tego, jaka pora roku gości za naszym oknem. Warto jednak mieć na względzie, że można je dopasowywać do panującej pogody. Początek zimy jest idealnym momentem, by dobrać nowe ozdoby do zimowych stylizacji. Jakie kryształy na sezon zimowy będą najbardziej trafne? Czym przyozdabiać swoje stroje?

Kamienie szlachetne na zimę

Przygotowywanie stylowych strojów w zimę, to nie lada wyzwanie, a to wszystko z powodu ogromnie niskich temperatur. Utrudniają one wyglądanie dobrze zwłaszcza poza budynkiem, gdyż mamy na sobie całe warstwy ubrań. Wszystko oczywiście po to, aby było nam, jak najcieplej. W takich momentach to właśnie dodatki przyciągają największą uwagę i odciągają od ubioru na cebulę.

Najczęstszymi wyborami w tej kwestii, które są raczej niezbędnikami na zimę, są oczywiście gustowne czapki i szaliki. Nie zapominajmy, że takie elementy garderoby, to nie jedyny widoczny aspekt. Otóż biżuteria wciąż może brylować w waszej stylizacji zewnętrznej, jeśli się ją odpowiednio dobierze i wystylizuje. W tym przypadku doskonałym przykładem będą pierścionki i kolczyki.

W zimowych outfitach naszyjniki i wisiorki również się liczą, jednak one znajdują się pod kurtkami, które na zewnątrz znajdują się na pierwszym planie. Z tego też względu pomijamy je w zewnętrznym zestawieniu biżuteryjnym. Idealnym dopełnieniem takich ozdób są oczywiście kamienie szlachetne na zimowe dni. Jakie najlepiej dobrać, aby czuć się modnie?

Kamienie na zimę – Co wybrać?

Warto teraz omówić, jakie kamienie szlachetne w biżuterii są najlepsze na zimę. Ametyst, jest jednym z bardziej polecanych kryształów, a to za sprawą swojej energii. Pomaga on pozbyć się wszelkich negatywnych emocji oraz oczyszczenie energii. Jeśli chcecie coś, co będzie krzyczało, że aktualnie mamy sezon zimowy, to obsydian śnieżny będzie tutaj doskonałym rozwiązaniem.

Co więcej, absorbuje on całą negatywną energię, a białe plamki, które go zdobią, przypominają padający śnieg. Jeśli za to jesteście spragnieni zimowej kreatywności, to karneol doda wam zarówno jej, jak i masy energii. Dzięki niemu będziecie w stanie znaleźć sobie nowe hobby! W tym zestawieniu jednak nie można pominąć żywiołu ognia mieszczącego się w granacie.

Jego wygląd opiera się pięknym ciemnym kolorze, a jego działanie na nasz organizm jest równie zbawienne. Mowa oczywiście o zmniejszeniu zmęczenia i zwiększeniu naszej motywacji do działania! To najlepsze, co można dać nawet największym leniuchom. Kamienie szlachetne w biżuterii mogą być bardzo pomocne!