Infinnity

Bez kategorii

Znaki zodiaku, jako motyw w biżuterii

Ostatnimi czasy, bardzo popularnym motywem w biżuterii stały się Znaki Zodiaku. Okazuje się bowiem, że tak naprawdę nie opisuje nas jeden z nich, a kilka różnych naraz. Wyróżniamy trzy najważniejsze znaki, którymi najczęściej się posługujemy. Pierwszy z nich to słoneczny znak zodiaku, czyli ten, który otrzymujemy przy urodzeniu i jesteśmy jego świadomi od najmłodszych lat. Mówi on o waszych talentach, charakterze, predyspozycjach zawodowych i tego, jak podchodzicie do wyzwań. Drugim znakiem jest księżycowy, który jasno opisuje emocjonalną podróż przez życie. Można powiedzieć, że wręcz rządzi uczuciami. Ostatnim i najważniejszym jest ascendent. Mówi on wiele o cechach naszej osobowości i wpisanych w nią zachowaniach. Co więcej, informuje was o tym, jak ludzie was postrzegają, a także, w jaki sposób się z nimi komunikujecie.

Z racji tak dużej popularności tego tematu w wielu social mediach zaczęto tworzyć różne produkty związane ze zodiakalnym ja. Biżuteria to jedna z opcji, która pozwala zakomunikować ludziom, z jakim Znakiem Zodiaku się utożsamiasz. Dosyć często ludzie chcą poznawać się z tymi, którzy posiadają te same znaki, co oni. Ponadto, taki dodatek do codziennych stylizacji, bez cienia wątpliwości przyciągnie uwagę wielu par oczu. Nie każdy jednak przepada za biżuterią. Dlatego też świetną alternatywą są oczywiście breloki z motywami tychże atrybutów. Można je umieścić zarówno na kluczach, które ma się zawsze przy sobie, jak i przy zamkach od plecaków, a także toreb. Wszystko zależy od waszej wizji.

Dodatki i biżuteria Znaki Zodiaku

Wspominaliśmy o biżuterii i rzeczywiście jest to świetny pomysł, zwłaszcza jeśli chodzi o naszyjniki. Są one świetnym wyborem ze względu na swoją subtelność i oryginalność. Nasza oferta zawiera takie wisiorki, które posiadają zawieszki, z konkretnym motywem przypisanym do tego atrybutu. To jednak nie koniec. Otóż Znaki Zodiaku poza konkretnymi nazwami i symbolami, posiadają przypisane do siebie kamienie szlachetne o różnych rodzajach. Aby jeszcze bardziej spersonalizować taki dodatek, dodaliśmy mały kamień szlachetny do każdego łańcuszka od naszyjnika. Wszystko po to, by więź ze swoimi znakami zodiaku była, jak najbardziej odczuwalna. Mówimy tu oczywiście o srebrnej biżuterii.

Drugą opcją są breloki z tym samym motywem. Posiadają one kształt prostokąta i znajdują się na nich znaki zodiaku włącznie z ich charakterystyką. Są stworzone z solidnego metalu, który przetrwa bardzo wiele. Dołączone pudełko może mieć wygrawerowany spersonalizowany napis, który znajduje się w cenie produktu, lub ten, który już widnieje, czyli nawiązujący do Znaków Zodiaku. To nie koniec! Zarówno na odwrocie naszyjników, jak i breloków można wygrawerować dowolny motyw. Jest to fenomenalna możliwość, zwłaszcza kiedy któryś z tych produktów jest podarkiem. Postawcie na oryginalny prezent dla siebie lub bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *